Våra medarbetare

 

anna
Anna Bjureblad
Produktionsledare, översättare

+46 (0)31 701 48 91
anna@comactiva.se

Mer om Anna

Linda Heljevik
Linda Heljevik
Ekonomiassistent

+46 (0)31 701 48 90
linda.heljevik@comactiva.se

Linda-Müller-Översättare-Comactiva-projekledare
Linda Müller
Projektledare, översättare

linda@comactiva.se

Mer om Linda

Annica-Heuermann-Översättare-Comactiva-(6)_web_2022
Annica Heuermann
Projektledare, översättare

+46 (0)31 701 51 63
annica@comactiva.se

Mer om Annica

Sofia Johansson Översättare Comactiva (1) 2022
Sofia Johansson
Projektledare, översättare

+46 (0)31 701 48 96
sofia.johansson@comactiva.se

Mer om Sofia

Sofia Tidqvist
Sofia Tidqvist
Projektledare, översättare

+46 (0)31 701 51 61
sofia.tidqvist@comactiva.se

Mer om Sofia

Kontakta oss 

Vi är redo att hjälpa dig med dina översättningsbehov.

Skicka en förfrågan direkt så tar någon av våra erfarna projekledare hand om det och återkopplar inom 24 timmar. 

Offertförfrågan