Våra medarbetare

 

Anna Bjureblad

Anna Bjureblad
Produktionsledare, översättare

+46 (0)31 701 48 91
anna@comactiva.se

Mer om Anna

Linda Heljevik

Linda Heljevik
Ekonomiassistent

+46 (0)31 701 48 90
linda.heljevik@comactiva.se

Linda-Müller-Översättare-Comactiva-projekledare

Linda Müller
Projektledare, översättare

+46 (0)31 701 48 93
linda@comactiva.se

sofia

Sofia Johansson
Projektledare, översättare

+46 (0)31 701 48 96
sofia.johansson@comactiva.se

Mer om Sofia

Emily

Emely Blixt
Projektledare, översättare

+46 (0)31 701 48 93
emely.blixt@comactiva.se

Mer om Emely

Sofia Tidqvist

Sofia Tidqvist
Projektledare, översättare

+46 (0)31 701 51 61
sofia.tidqvist@comactiva.se

Mer om Sofia

Annica

Annica Heuermann
Projektledare, översättare

+46 (0)31 701 51 63
annica@comactiva.se

Mer om Annica

Kontakta oss 

Vi är redo att hjälpa dig med dina översättningsbehov.

Skicka en förfrågan direkt så tar någon av våra erfarna projekledare hand om det och återkopplar inom 24 timmar. 

Offertförfrågan